Bądź na bieżąco,

zapisz się na newsletter

nie teraz nie, dziękuję

Obywatel - Film DVD + Książka

Na stanie: Mało

Czas dostępności: Dostępny w przeciągu 24h

Waga: 0.25 kg

29.90
9.90
dodaj do schowka

Opis produktu Obywatel - Film DVD + Książka

W swojej komedii Jerzy Stuhr wyśmiewa wszystko i wszystkich, nie oszczędzając przy tym samego siebie. To najzabawniejsza rola aktora od czasu „seksmisji”. I tak, jak ta kultowa komedia, „Obywatel” także pokazuje, że w jakimkolwiek systemie Polacy by się nie znaleźli, zawsze potrafią śmiać się ze swoich wad i wszelkich „-izmów”. 

Obywatel Jan Bratek wszędzie, gdziekolwiek się pojawi, ściąga na siebie lawinę niespodziewanych zdarzeń. Niczym Forrest Gump, Bratek bierze udział w najważniejszych wydarzeniach swojej epoki. Ma wielkie szczęście, a może raczej… pecha, że zawsze znajduje się w miejscach, gdzie historia akurat zmienia swój bieg. Los miota nim zarówno w czasach komuny, jak i w nowoczesnej, demokratycznej Polsce doprowadzając do zabawnych wpadek. 

Jana Bratka, który przez całe życie stara się jedynie być sobą, zagrali ojciec i syn – Jerzy i Maciej Stuhrowie. W komedii występują także m.in. Sonia Bohosiewicz, Magdalena Boczarska, Ireneusz Czop, Piotr Głowacki i Janusz Gajos. Twórcą zdjęć jest nominowany do Oscara i wielokrotnie nagradzany Paweł Edelman. „Obywatel” rozśmieszy cię do bólu.

„Zabawny i bezkompromisowy” - Magdalena Lankosz, dziennikarka filmowa 

„Owacje na stojąco!” - Stopklatka.pl

„Jerzy Stuhr jest wulkanem kreatywności - poszczególne epizody są diabelnie zabawne, inteligentne i znakomicie spuentowane”. - Film.org.

W książce zawarte są ciekawostki o filmie.

 

Parametry techniczne produktu Obywatel - Film DVD + Książka

ParametrWartość
FormatDVD
GatunekDramat, Komedia
Czas100 min
Polska wersja językowaDźwięk oryginalny
Wydanie1-płytowe DVD + Książka
DźwiękDolby Digital 5.1
Napisyangielskie
Obraz16:9
ReżyserJerzy Stuhr
Region2
Kod EANbd.

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Błąd?

:
:
: